ה-CRM הטוב ביותר – פייפדריב

לפני שנתחיל לדבר על פייפדרייב בפרט, חשוב קודם להבין מה זו מערכת CRM וכיצד היא עוזרת לי לנהל את העבודה השוטפת בעסק שלי.
מערכת CRM או בשמה המלא – Customer relationship management זו מערכת שכל ייעודה לנהל את הקשר שבין בית העסק ללקוחות, ומנגישה את כל המידע הרלוונטי עבור אנשי המכירות ולרכז עבורם את כל המידע שצריך על מנת לתת את השירות האיכותי והיעיל ביותר.

Pipedrive זו מערכת CRM מבין הטובות ביותר שקיימות בשוק המתמקדת במכירות ומאפשרת התאמה אישית מלאה עבור הצרכים הספציפים של בית העסק. כל זאת למען מטרה אחת לגרום לצוות אנשי המכירות לסגור עסקאות איכותיות ובזמן יעיל.

הנגשת המידע לכשעצמה חשובה אבל הייתרון של פייפדרייב הוא דווקא בתצורה שכלל הדילים (״מכירות״) עוברים במערכת , Pipedrive בנוייה בתצורה של תהליכים ולכל תהליך יש מספר ״שלבים״ בו הלידים עוברים, פיפדרייב נותן תצוגה ויזואלית מדוייקת העוזרת לעקוב אחרי כל ליד באיזה שלב הוא נמצא, מה מצב ההתקדמות שלו, ומה השלב הבא על מנת לקדם את הליד לסגירה במינימום זמן הכרחי.

פייפדרייב מציע כיום 4 תוכניות.
1.Essential.
2.Advanced.
3.Professional.
4.Enterprise.

תוכנית Essential מתמקדת בתהליכי המכירה בלבד.
תוכנית Advanced בנוסף על תוכנית Essential בתוכנית הזו יש גם כלים אוטומטים פנימיים של פייפדריב, ובכך תוכלו לחסוך זמן ולייעל את העבודה שלכם.
תוכנית Professional בנוסף על תוכנית Advanced תוכנית זו מתמקדת בניהול קבוצות של אנשי המכירה וכלים שעוזרים למדוד את הביצועים בתהליכי המכירות ויעדים מוגדרים.
תוכנית Enterprise (תוכנית ל10 אנשי מכירות ומעלה), התוכנית נועדה לארגונים גדולים עם אפשרויות מותאמות אישית, יכולות הגנה מתקדמות, ניהול הרשאות מתקדם יותר ועוד.

רוצים לפתוח חשבון בפייפדרייב? לחצו כאן – 30 ימי נסיון (במקום 14 ימים)

רוצים שניצור עבורכם משתמש לתקופת נסיון ? מלאו את הטופס הבא:

רוצה לדעת איך אנחנו יכולים לעזור לך בעזרת אוטומציה? ניתן לתאם איתנו (אוטומטית : ) שיחה טלפונית כאן: