יצירת תהליכי אוטומציה ממודעות לידים של פייסבוק

אתם מפרסמים מודעות לידים בפייסבוק ורוצים לחבר את זה למערכות נוספות שלכם?

אולי אתם בכלל משווקים דיגיטליים ורוצים לחבר את מודעות הלידים בצורה נוחה יותר ללקוחות שלהם, אולי אפילו לחבר את זה למערכת הcrm שלהם, או למערכת ניהול המשימות, לעיתים יש לקוחות גם שיעדיפו לקבל את הליד בsms בכלל, שיהיה להם קל לטפל בו.

בשביל זה אנחנו כאן. בעזרת אינטגרומט (המתחרה של זאפייר עם שמעתם את השם הזה) אנחנו נבצע עבורכם תהליכי אוטומציה שיעשו לכם את החיים קלים בכל ההתנהלות ודרכי העבודה עם הלידים שנכנסים.
ולא רק זה, אנחנו גם נלמד אתכם לעשות את זה. כדי שתוכלו לחבר לבד בהמשך מודעות נוספות, ולא תלויים באף אחד.

בדרך כלל תהליך ראשוני של חיבור מודעות לידים של פייסבוק למייל ולהודעות לוקח כשעתיים כולל הדרכה.

במידה ויש לנו מערכות נוספות שאנחנו רוצים לחבר זה יכול לקחת יותר, משך זמן העבודה תלוי במערכות הקיימות אצלכם בעסק.

עבור שעתיים עבודה לטובת חיבור זה תשלמו 800 ש״ח + מעמ. וכפי שכתבנו במחיר זה אתם תקבלו מאיתנו הדרכה ואפילו נבנה איתכם את התהליך ביחד כדי שתבינו איך לייצר תהליך דומה לבד או אפילו לנסות ולייצר תהליכים נוספים בעתיד. תמיד תוכלו להיעזר בנו ללמידה נוספת או ליצירת תהליכים חדשים.

אגב, במידה ואינכם רוצים הדרכה אלא יצירה של תהליך כזה בלבד, אנחנו מעריכים את זמן העבודה עבור זה בשעת עבודה ועל זה נגבה מכם 500 ש״ח + מעמ

אם אתם שואלים את עצמכם, אז למה בעצם על שעתיים גבינו 800 ש״ח, אנחנו נסביר ונאמר שאנחנו מאוד מעריכים ואוהבים לקוחות ומשווקים שרוצים ללמוד ולדעת יותר. שרוצים להיות מעורבים יותר. אנחנו מאמינים שככל שיש יותר מעורבות בתהליכים הלקוח יכול להיות הרבה יותר מובן ותכליתי במשימות שהוא רוצה לעשות עבורם תהליכים אוטומטיים. אנחנו לגמרי מאמינים בזה.

רוצים שניישם עבורכם תהליך כזה?

רוצה לקבל מידע נוסף איך אנחנו יכולים לעזור לך בעזרת אוטומציה? ניתן לקבוע איתנו שיחה טלפונית כאן, כמובן אוטומטית 🙂