אוטומציות לאתרי E-commerce

יש לכם אתר איקומרס? אתם מכירים את זה שאתם מקבלים הזמנות באתר, הם נשלחים אליכם למייל או שאתם נכנסים לדשבורד באתר ואז אתם צריכים להתחיל לתפעל אותם?

לתאם אספקה עם לקוחות, לאמת את העסקה מול חברת האשראי ומול הבעלים של הכרטיס, להוציא חשבונית במערכת ה-ERP שלכם, הפקת שטר מטען במערכת של חברת המשלוחים שלכם, תיעוד ההזמנה במערכת הcrm שלכם, חיבור למערכת הדיוור שלנו ולמערכות השיווק שלנו ועוד שלל משימות שיש לנו סביב הזמנה אחת. כמובן ריבוי המשימות תלוי בעסק, בגודלו ובהתנהלות הפנימית.

בדיוק בשביל זה יש לנו אוטומציה. אנחנו כבר לא חייבים להתחבר לשירותים שיצרו עבורם אינטגרציה יעודית לאתר שלכם. בעזרת מערכות אוטומציה כמו אינטגרומט (או זאפייר וכד׳) אנחנו יכולים לחבר כל דבר לכל דבר. כל מה שאנחנו צריכים זה שהשירותים שאנחנו משתמשים בהם יהיה להם API. לעיתים ניתן להתמודד גם עם מערכות שאין להם API. לצערנו בישראל לא חסרים שירותים עסקיים שאין להם API ושיוצרי התוכנה/שירות מגבילים את הגישה הזאת ככל שהם יכולים. אבל כפי שכתבנו קודם, גם לזה יש פתרונות יצירתיים וניתן להתגבר על המחסומים הללו. 

גם integromat וגם Zapier מאפשרות לנו לבנות תהליכים אוטומטיים שיעזרו לנו לעשות את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, ולנו, יהיה את הזמן לתת שירות טוב יותר, לתת ללקוחות שלנו יחס טוב יותר, לעשות שיווק טוב יותר. ככל שהזמן שלנו לא מתבזבז בלי סוף בפעולות חוזרות ונשנות כך יהיה לנו יותר זמן להתעסק במשימות החשובות ואפילו גם נשתעמם פחות מהעבודה שלנו.

אם יש לכם אתר איקומרס, כגון: מג׳נטו, ווקומרס, שופיפיי, אטסי או כל פלטפורמה אחרת ואתם רוצים לקדם את העסק שלכם בעזרת תהליכי אוטומציה? הגעתם למקום הנכון.

אנחנו, אמירים אוטומציות, יכולים ליצור עבורכם תהליכי אוטומציה עסקיים מסועפים ועמוקים אשר יישמנו בעצמנו למספר אתרים והגדול ביותר זה עבור עצמנו, עבור חברת אמירים הפצה יבואנים למוצרי אפל, מיקרוסופט, וואקום ועוד מספר מותגים, שמקיימת פעילות איקומרס לא קטנה תוך שמירה על כח אדם רזה ורמת שירות מהגבוהות שקיימות בשוק וכל זה בעזרת מספר תהליכי אוטומציה מורכבים ומשגעים.

אתם לא חייבים להתחיל בתהליכים מורכבים, תחשבו מה המשימות שאתם חוזרים עליהם שוב ושוב, על מה אתם בעיקר מבזבזים את הזמן שלכם, ותתחילו בזה. תרגישו את הטעם המתוק של האוטומציה ואנחנו מבטיחים לכם שתרצו עוד ועוד.

אז שנדבר?

רוצה לקבל מידע נוסף איך אנחנו יכולים לעזור לך בעזרת אוטומציה? ניתן לקבוע איתנו שיחה טלפונית כאן, כמובן אוטומטית 🙂