האוטומציות שלנו

אז מה אנחנו מסוגלים לעשות עם אוטומציה? כמעט הכל. אנחנו ניתן כמה דוגמאות כאן לחלק מהתהליכים שיצרנו עבורנו ועבור הלקוחות שלנו.

אתרי איקומרס – חיברנו בין מערכת ההזמנות של האתר למערכת ה-CRM, תוך חיבור ניהול המלאי שבאתר לניהול המלאי שבCRM. כשמערכת ניהול המלאי ה-CRM בעצמה מחוברת באוטומציה למערכת ה-ERP. יצרנו חיבור מושלם לתשלום בכרטיס אשראי, ע״פ חוקיות מתוחכמת של אם מוצר זמין במלאי או לא.
כמובן שחיברנו את ה- E-commerce למערכת הדיוור שלנו ע״מ שנוכל להוציא דיוורים מפולחים וממוקדים לפי תחומי העניין הרלוונטים לכל לקוח.
חשבוניות אונליין אוטומטיות – פיתחנו מודול לאינטגרומט למערכות חשבוניות אונליין. כגון: חשבונית ירוקה, Invoice4U, קארדקום. וניתן לעשות זאת לכל מערכת שתומכת API. וגם אם היא לא תומכת API כגון חשבשבת, ידענו להתגבר ביצריתיות על המחסום וגם היא מחוברת לתהליכים האוטומטיים שלנו.
טפסי הרשמה או טפסים בכלל – בין אם זה טופס לידים בפייסבוק ובין אם זה טופס הרשמה באתר, או אולי טופס הזמנה בדף נחיתה יצרנו חיבור למגוון שירותים כגון:
קביעת פגישה אוטומטית ביומן, עם Calendly או עם Google Calendar.
חיבור למערכת חשבוניות אונליין והטמעת עמוד סליקה במידת הצורך.
חיבור למערכת דיוור.
חיבור למערכת CRM.
חיבור למערכת ניהול משימות, כגון Monday.
פייפדרייב CRM – אנחנו מאפיינים, מפתחים ומטמיעים מערכת CRM של pipedrive. לפייפדרייב יש 2 יתרונות בולטים. היכולת להתאים את עצמה לכל סוג עסק (כמעט) וכמובן יכולות הAPI שלה הכ״כ גמישות שמאפשרות לנו לעשות כל דבר שנרצה .
רוצה לקבל מידע נוסף איך אנחנו יכולים לעזור לך בעזרת אוטומציה? ניתן לקבוע איתנו שיחה טלפונית כאן, כמובן אוטומטית 🙂